Skip to main content

Kush eshte Arbnor Kongjeli !             Arbnor Kongjeli

 më01/01/1992
VendlindjaTeqe, Lipjan
Emër tjetërBranor Gjelinko
KombësiaKosovar
NënshtetësiaKosovar
Shkolla e kryerSH.M.P "Adem Gllavica" Lipjan
ProfesioniProgramer, Dizajnues, Këngëtar
Vitet aktiv2010 - 2020
Kompania12profile.com ®
OrganizataArdhmeria Rinore per Talent - ART
E njohur për NRK
Vepra të njohuraShpikja e rrjetit social.
Qyteti ku jetonLipjan
PrindërBajram Kongjeli, Fatime Kongjeli
Website

Uebfaqja personale: www.arbnorkongjeli.com

Programer në:

www.12profile.com

Arbnor Kongjeli ka lindur me datën 01/01/1992 në fshatin Teqe komuna e Lipjanit në Kosovë.


Profesioni: Hip-Hop/Rap Artist


I njohur me Nofkën: NRK - No Rap Killer

Filloj nga Viti: 2008


Prindërit e Arbnor-it:

Bajram Kongjeli

Fatime Rexha Kongjeli

Comments

PRISTINA DISTRICT WEATHER

Popular posts from this blog

Arbnor Kongjeli për Revisten Paqja 2010/2011

MMbrëmja e maturës me emocione të përziera Nata e veçantë - matura Të qenit i veçantë në mbrëmjen e maturës, në këtë kohë, nuk është edhe e lehtë, ngase veçantia edhe pse në shikim të parë duket reale, në disa raste edhe mund të dështojë. Arbnor Kongjeli: Matura me gëzim e pikëllim Arbnor Kongjeli, maturant nga shkolla e mesme profesionale Adem Gllavica, në Lipjan, thotë se e pret me padurim mbrëmjen e maturës. “Edhe pak ditë e kemi mbrëmjen e maturës dhe po e pres me padurim, por edhe me pikëllim këtë natë. Me padurim se do të jetë një mbrëmje e veçantë për mua, kurse me pikëllim se nuk do të jemi më bashkë në bankat shkollore si dikur”, - thotë ai. Ai shton se nga ajo që ka kuptuar nga profesorët dhe nga ushtrimet e bëra për testet, shpreson se duhet t’i kalojë për t’u regjistruar në fakultet. Në tërësi mendon se testet nuk janë edhe shumë të vështira, por vetëm duhet pak angazhim. I pyetur se sa do të investojë për mbrëmjen e maturës dhe a ja vlen investimi që do të bë

Rregullojm këto shërbime online ?

Të gjitha shërbimet që zhvillohen në Website. • Website me.com  -  me cloud.host.google • Bandwith                  palimit • E-mail të veqant      palimit • WebSpeed               100% i Garantuar • Trafik përballues     palimit • Konfigurimi i DNS  • Redirekt linqet • Modifikim të SSL për siguri të websajtit, • Transfer i Website-ve & Modifikim • SEO System, • Logo Dizajn, • Lokacion për biznes në Google, • Trafik të sigurt me garancion,   marketing origjinal për website me.com   Ranklist e trafikut e pranuar nga Alexa. Top shtetet:                  Qytetet në Kosovë: • United States                  •  Ferizaji • Canada                            •  Gjakova   • United Kingdom             •  Gjilani • Germany                         •  Mitrovica • Switzerland                     •  Peja • Netherlands                    •  Prishtina   • Ireland                             •  Prizreni Për qmime rreth secilit sherbim, na kontak